Naše kvalita

Interhome Quality checkInterhome používá přísný systém ohodnocení hvězdičkami, což znamená, že si můžete být jisti, že rezervované ubytování bude dosahovat standardu, který očekáváte. Naše servisní týmy provádějí pravidelné kontroly našich objektů a případné změny jsou aktualizovány. Náš systém hodnocení umožňuje rezervovaci objektů s důvěrou bez ohledu na to, jaký druh rekreačního ubytování nebo jakou prázdninovou destinaci si vyberete.


★★★★★
Prvotřídní celkové vybavení nejvyšší kvality. Splňuje veškeré nároky na komfort. Zařízení je vkusné, luxusní s vynikající infrastrukturou. Vhodné pro hosty, kteří vyžadují vysokou kvalitu a luxus.
Zobrazit vše

★★★★
Zařízení nejvyšší kvality – vybavení objektu je velmi pěkné, Vysoké kvality a velmi často s řadou luxusních prvků. Vhodné pro hosty, kteří vyžadují komfort a kvalitu.
Zobrazit všei

★★★
Komfortní celkové vybavení. Dobrá kvalita pro středně náročné, bez velkého luxusu. Místnosti jsou útulné a nechybí užitečné doplňky. Vhodné pro hosty, kteří dokáží ocenit trvalou kvalitu.
Zobrazit vše

★★
Účelné příjemné kompletní vybavení. Jednoduché, ale pohodlné. Veškeré zařízení lze použít, dobrá a solidní kvalita. Rekreační objekty působí udržovaně. Vhodné pro hosty bez velkých nároků, pro něž je podstatná především funkčnost.
Zobrazit vše


Jednoduché účelné kompletní vybavení. Nižší komfort. Veškeré zařízení jsou použitelné. Opotřebení, které vzniklo časem, se toleruje. Pro hosty bez velkých nároků na bydlení a spíše s malým rozpočtem.
Zobrazit vše