Další
Užijte si městského ruchu dle svého. Pronajměte si soukromý rekreační apartmán v historickém centru města nebo domek na periferii. Přímo v srdci města poznáte na vlastní kůži místní ruch a budete v centru všeho dění. Zažijte nákupní maraton i kulturu ve víru velkoměstě.

Nejlepší je vlastní apartmán, protože nabízí dostatek prostoru a jedinečnou volnost. Navíc oproti hotelu ušetříte. Užijte si pobyt naplno!


>> Barcelona


>> Řím


>> Paříž

>> Vídeň


>> Budapešť


>> SalcburkSchází vám inspirace, co podniknout na Velikonoce? 

Mírné dubnové klima je ideální pro návštěvu některé z evropských metropolí. Ať už se rozhodnete pro Paříž, Řím, Barcelonu nebo máte jiné oblíbené město – Interhome vás může vzít do těch nejlepších apartmánů.

>> Najděte svou destinaci pro velikonoční výlet do města
>> Mnoho dalších tipů na vaši velikonoční dovolenou


Zimní města – nakupujte dárky během své návštěvy vánočních trhů

Udělejte si z nákupu vánočních dárků zábavu a dobrodružství! Navštivte tradiční vánoční trhy, objevujte ty nejzajímavější metropole a nakupujte dárky v uvolněné atmosféře Vaší zimní městské dovolené.

Najděte svůj apartmán pro vánoční nákupy.


>> Vánoční města ve Francii


>> Vánoční města v Německu


>> Vánoční města ve Švýcarsku

>> Do světa zimních dovolených
Interhome
 
   ★★★★★  Prvotřídní celkové vybavení nejvyšší kvality. Splňuje veškeré nároky na komfort. Zařízení je vkusné, luxusní s vynikající infrastrukturou.

★★★★  Zařízení nejvyšší kvality – vybavení objektu je velmi pěkné, Vysoké kvality a velmi často s řadou luxusních prvků.

★★★  Komfortní celkové vybavení. Dobrá kvalita pro středně náročné, bez velkého luxusu. Místnosti jsou útulné a nechybí užitečné doplňky.

★★  Účelné příjemné kompletní vybavení. Jednoduché, ale pohodlné. Veškeré zařízení lze použít, dobrá a solidní kvalita. Rekreační objekty působí udržovaně.

★  Jednoduché účelné kompletní vybavení. Nižší komfort. Veškeré zařízení jsou použitelné. Opotřebení, které vzniklo časem, se toleruje.

Číslo objektu: NL1165.140.18

Rekreační dům DroomPark Spaarnwoude ★★★

Nizozemí » Holandsko - sever » Halfweg

4 Osoby / 3 Pokojů / 2 Ložnic

Vynikající 1 hodnocení
Celý pobyt byl v pořádku. Baráček je krásně moderně vybavený. Jestli pojedeme ještě do Amsterdamu zvolíme opět toto ubytování. Jediné co nám nevyhovovalo byly opravdu měkké postele.
od CZK 12 963,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: IT3900.260.1

Rekreační apartmán Isola delle Abbadesse ★★★

Itálie » Lombardie » Milano

4 Osoby / 2 Pokojů / 1 Ložnic

Vynikající 1 hodnocení
Sehr gute Ferienwohnung, alles sauber. Schlüsselübergaben verliefen ohne Probleme. Schön zentral in Mailand gelegen - ca. 15 min zu Fuß zu beiden Bahnhöfen, ca. 5 min zu Fuß zur Metro. Die Ferienwohnung liegt an einer gut befahrenen Straße, dessen sollte man sich bei Städtereisen ins Zentrum der Großstadt bewusst sein. September 2017
od CZK 16 325,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: NL1165.140.8

Rekreační dům DroomPark Spaarnwoude ★★★

Nizozemí » Holandsko - sever » Halfweg

4 Osoby / 3 Pokojů / 2 Ložnic

Vynikající 1 hodnocení
Der DroomPark Spaarnwoude ist ein sehr moderner und ansprechend gestalteter Ferienpark. Unser Appartement war ebenfalls sehr modern und hochwertig ausgestattet. Bei der Rezeption befindet sich ein Shop bei dem Kleinigkeiten für das Leben im Ferienpark (z.B. Lebensmittel, Reinigungsmittel, etc.) eingekauft werden können. Es gibt im Zentralgebäude auch eine Brasserie, (Brasserie Halverwege) die von morgens bis abends geöffnet ist. Die Küche kocht auf hohem Niveau und die Preis-Leistung ist sehr gut! Begeistert waren wir von der Lage der Ferienanlage. Sie liegt etwas ausserhalb in einem ruhigen Randgebiet - der nächste S-Bahnhof (Halverwege-Zwanenburg) ist zu Fuß in ca. 20 Min. erreichbar - mit dem Auto ca. fünf Minuten. Von dieser Station aus ist man in 10 Min. mit der Bahn in Amsterdam Centraal (Amsterdamer Hauptbahnhof). Das ist wirklich super, da man so eine deutlich kürzere Anfahrt nach Amsterdam hat, als z.B. mit dem Auto (ca. 30 Min. vom Ferienpark aus). Zusammenfassen hat uns die Anlage sehr gut gefallen, das Personal ist sehr freundlich und hilfsbereit, die Lage ist perfekt und die Preis-Leistung spitze. Vielen Dank für einen tollen Urlaub... :-)
od CZK 12 963,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: FR1005.145.1

Rekreační apartmán Saint Marcel A ★★

Francie » Ile-de-France » Paříž/5

4 Osoby / 2 Pokojů / 1 Ložnic

Vynikající 1 hodnocení
super sympa l'appartement et au milieu de paris
Včetně osobního servisu. V tomto rekreačním objektu si můžete užít osobní a pozorný servis naší místní kanceláře. Můžete si zde vyzvednout klíče a zároveň získat informace o regionu a Vašem rekreačním objektu. Naši pracovníci jsou Vám vždy k dispozici s praktickými radami, nápady, jak v daném místě využít volný čas, tipy na výlety nebo cokoli dalšího, co chcete v místě zažít. V závislosti na lokalitě nabízíme též širokou škálu doplňkových služeb: zapůjčení jízdních kol a kočárků, výlety na segway nebo lodí, organizace nejrůznějších akcí v místě Vaší dovolené, transfery z a na letiště nebo přeprava zavazadel. Obraťte se na naši servisní kancelář v místě Vaší dovolené a zeptejte se na další možnosti a nabízené služby. Náš tým se těší, že Vás bude moci na místě přivítat.
od CZK 14 785,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: IT5702.118.1
20%

Rekreační apartmán Campo dei Fiori Enchanting Terrace ★★★

Itálie » Lazio » Roma: Piazza Navona - Campo dei Fiori

4 Osoby / 3 Pokojů / 2 Ložnic

Vynikající 1 hodnocení
appartement très agréable au calme tout en étant proche de tous les centres d'intérêts de Rome et un accueil très pro car arrivée tardive de notre avion
od od CZK 32 650,00 sleva 20% CZK 26 120,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě