Další
Každá rodina potřebuje dostatek místa. A právě rekreační domy a byty nabízí jedinečnou kombinaci ubytování uprostřed přírody s dostatkem prostoru, soukromí a komfortu. Užijte si společně s Vašimi dětmi zábavu a hry v nejkrásnějších prázdninových regionech Evropy.>> Rodinná dovolená v Itálii

>> Rodinná dovolená v Chorvatsku

>> Rodinná dovolená ve Španělsku

>> Rodinná dovolená v Rakousku

>> Rodinná dovolená ve Francii

>> Rodinná dovolená v České republice

★★★★★  Prvotřídní celkové vybavení nejvyšší kvality. Splňuje veškeré nároky na komfort. Zařízení je vkusné, luxusní s vynikající infrastrukturou.

★★★★  Zařízení nejvyšší kvality – vybavení objektu je velmi pěkné, Vysoké kvality a velmi často s řadou luxusních prvků.

★★★  Komfortní celkové vybavení. Dobrá kvalita pro středně náročné, bez velkého luxusu. Místnosti jsou útulné a nechybí užitečné doplňky.

★★  Účelné příjemné kompletní vybavení. Jednoduché, ale pohodlné. Veškeré zařízení lze použít, dobrá a solidní kvalita. Rekreační objekty působí udržovaně.

★  Jednoduché účelné kompletní vybavení. Nižší komfort. Veškeré zařízení jsou použitelné. Opotřebení, které vzniklo časem, se toleruje.

Číslo objektu: AT5522.200.1

Rekreační dům Plaik-Häusl ★★★

Rakousko » Salcbursko » Sankt Martin am Tennengebirge

8 Osoby / 4 Pokojů / 3 Ložnic

Vynikající 3 hodnocení
Het is een leuk huis aan de bosrand en is zeer rustig gelegen. Het huis was reeds voorzien van nieuwe zetels (niet die op de foto) en was een aangename verrassing bij aankomst. Ruim comfort, aangenaam terras en ideaal met een hond. De gordijnen mochten iets donkerder maar dat maakt de dag wat langer ;-) Leuk, netjes en sfeervol huis
od CZK 22 237,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: IT6040.647.1

Rekreační apartmán La Polena ★★★

Itálie » Naples & Sorrentino Peninsula » Sorrento

7 Osoby / 5 Pokojů / 3 Ložnic

Vynikající 2 hodnocení
Opravdu jedinečné místo pro letní dovolenou. V blízkosti úžasných míst a měst. Dům se nachází takřka na pláži, většina je tipicky italských a placených. Dům je prostorný, čistý, jedna z jeho částí je vytesaná ve skále. Majitelka je ochotná a milá. Mínusem jsou pouze dvě věci, špatně fungující wifi a to, že je v okolí možnost pouze placeného parkování. Jinak tento objekt 100% doporučujeme. This is a unique apartment, very spacious and comfortable, with lovely views from the balconies over the Gulf of Naples. Because it is partly built into the cliff, it was a such a comfortable temperature, that we did not need to use the air-conditioning. There is a beach just below, Meta has a range of restaurants and the bus stop to Sorrento is close by. The owner was very friendly and contacted us by Whatsapp, which was helpful as the address on the booking confirmation was wrong. Note - there are 2 bedrooms and a bed sofa in the lounge.
od CZK 12 149,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: IT5308.250.14
20%

Rekreační dům Cecina ★★

Itálie » Toskánsko pobřeží » Cecina

4 Osoby / 3 Pokojů / 2 Ložnic

Vynikající 1 hodnocení
UN RILASSANTE CONNUBIO PINETA E MARE. VILLAGGIO OTTIMO PER SERVIZI ANIMAZIONE PISCINA CORTESIA.
od od CZK 11 959,00 sleva 20% CZK 9 567,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: IT5445.800.1

Rekreační dům Il Mulino di Cecco ★★★

Itálie » Florencie venkov » Vernio

10 Osoby / 9 Pokojů / 5 Ložnic

Vynikající 2 hodnocení
Un posto belissimo per chi ama la natura e non cerca vita mondana. Un'occasione per fuggire dallo stress della città. La casa è molto bella e piena di charme. Nel torrente che scorre a pochi metri dalla casa è possibile fare il bagno (occhio che l'acqua è bella fredda!) e anche un'idromassaggio naturale. I più mattinieri potrebbero anche vedere i cervi che ogni tanto si avventurano nel prato davanti alla casa. Ci torneremo sicuramente! Een zeer royaal huis met een bijzondere entourage. Heerlijk vrij, kids speelden fantastisch in de beek. We hebben genoten van de natuur en de ruimte om het huis. Het echte Italiaanse leven proef je daar.
od CZK 24 677,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě
Číslo objektu: IT3878.400.1
33%

Rekreační dům Albergo Diffuso - Cjasa Madona ★★★

Itálie » Dolomity » Lago di Barcis

5 Osoby / 3 Pokojů / 2 Ložnic

Vynikající 7 hodnocení
Io e la mia famiglia siamo stati proprio bene posto ottimo ,i proprietari di gran compagnia e gentilissimi. Super locatie prachtige woning
od od CZK 11 769,00 sleva 33% CZK 7 885,00 za objekt na 7 nocí Dodatečné náklady (pokud jsou)
Zobrazit detaily
Odstranit Uložit / Porovnat

Ukázat na mapě