O Interhome

Rezervujte si některý z více než 40 000 prověřených rekreačních domů a apartmánů online

Interhome pronajímá více než 40.000 rekreačních domů a apartmánů ve 28 zemích, které uspokojí prakticky každé individuální přání: dovolená na horách i u moře, pobyt ve městě či na venkově, ubytování v moderním apartmánu, historickém zámku nebo v luxusní vile s bazénem. Služby Interhome zahrnují zpracování celého rezervačního procesu - od objednávky přes platbu, předání klíčů, až po závěrečný úklid. Díky přísnému systému hodnocení hvězdičkami si navíc můžete být jisti, že rezervované ubytování bude dosahovat standardu, který očekáváte. 
Najděte svůj ideální rekreační dům či apartmán

Naše zákaznické centrum je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Interhome je Vám nepřetržitě k dispozici, tým našich cestovních poradců hovořících mnoha jazyky zastihnete telefonicky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zavolejte nám kdykoli a my Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo pomůžeme s rezervací rekreačního objektu.
Máte dotazy? Kontaktujte nás

Osobní poradenství a servis ve Vaší prázdninové destinaci

Jednou z hlavních předností Interhome je, že jsme vždy tam, kde nás potřebujete. Zaměstnanci Interhome, partnerské agentury nebo soukromí držitelé klíčů Vás přivítají na místě, díky znalosti prostředí Vám mohou pomoci při plánování aktivit v dané lokalitě a zároveň jsou Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu.
Osobní servis v místě

Švýcarská kvalita rekreačních domů a apartmánů již od roku 1965

Společnost Interhome byla založena roku 1965 ve Švýcarsku a s hrdostí se ohlíží za mnoha úspěšnými dekádami a zkušenostmi získanými v oblasti rekreačního pronájmu. V současné době je Interhome předním evropským poskytovatelem kvalitních rekreačních domů a apartmánů. Skládá se z 15 regionálních společností. Mateřskou společnost Interhome Group (HHD AG), se sídlem ve švýcarském Curychu/Glattbrugg, vlastní ze 100 % společnost MTCH AG (Hotelplan Group) a 100% vlastníkem této společnosti je Migros – největší švýcarská maloobchodní společnost se sídlem v Curychu. Švýcarská kvalita je zárukou Vaší spokojenosti s našimi službami.
O společnosti

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.