O Interhome

Rezervujte některý z více než 34.000 rekreačních domů a apartmánů přímo online

Interhome pronajímá přes 34.000 soukromých rekreačních domů a apartmánů ve více než 33 zemích, které uspokojí prakticky každé individuální přání: dovolenou na horách i u moře, pobyt ve městě či na venkově, ubytování v moderním apartmánu, historickém zámku nebo v luxusní vile s bazénem. Interhome zajišťuje kompletní organizaci jak pro majitele rekreačních objektů tak pro své klienty - od rezervace přes platbu a předání klíčů po závěrečný úklid. A samozřejmě zaručuje spolehlivý standard na základě uceleného hvězdičkového systému hodnocení kvality.
Najděte si ideální rekreační dům

Náš tým cestovních poradců je pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Interhome je pro Vás kdykoli k dispozici. Náš tým cestovních poradců zastihnete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na telefonní lince +420 222 323 323+420 222 323 323. Poradí Vám s Vaší rezervací, během cesty i v průběhu dovolené.
Máte dotazy? Kontaktujte nás!

Osobní poradenství a servis na místě ve Vaší prázdninové destinaci

Interhome je pro své klienty stále k dispozici. V místě pobytu uvítají hosty naši spolupracovníci, partnerské agentury či soukromí držitelé klíčů a nabídnou jim další služby. Díky lokálnímu působení umožníme klientům snadný proces převzetí klíčů od objektu, pomůžeme při organizaci aktivit a budeme k dispozici jako kontaktní místo hovořící jejich jazykem.
Osobní poradenství a servis na místě ve Vaší prázdninové destinaci

Švýcarský poskytovatel kvalitního rekreačního pronájmu již od roku 1965

Interhome je hrdý na zkušenosti ve zprostředkování pronájmu rekreačních domů již od roku 1965 a dnes je vedoucím profesionálním poskytovatelem rekreačních domů a apartmánů po celé Evropě. Skládá se z 15 regionálních společností. Mateřskou společnost Interhome AG, se sídlem ve švýcarském Curychu/Glattbrugg, vlastní ze 100 % společnosti Hotelplan Holding AG. Tato firma je rovněž ze 100 % součástí Migros – největší švýcarské maloobchodní společnosti se sídlem v Curychu.
O společnosti