Kam byste rádi jeli?

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Love Nature – ochrana životního prostředí se týká nás všech

Interhome Group patří k předním společnostem v oblasti trvalé udržitelnosti cestovního ruchu. Považujeme za svou povinnost minimalizovat dopady na životní prostředí a zanechat ho v co nejlepším stavu pro budoucí generace. Také Vy, jako náš klient, se můžete podílet na ochraně klimatu, a to díky kompenzaci uhlíkové stopy vzniklé Vaším pobytem v rekreačním objektu. Finanční prostředky nashromážděné za kompenzace pak putují prostřednictvím našeho partnera myclimate výhradně do projektů trvalé udržitelnosti v rámci fondu M-Climate.

Zavázali jsme se k ochraně životního prostředí nejen vůči našim klientům a mateřské společnosti Migros, ale také v mezinárodním měřítku. Interhome Group podepsala „Glasgowskou deklaraci pro opatření v oblasti klimatu v cestovním ruchu“ pod záštitou Světové organizace cestovního ruchu. Z podpisu deklarace plyne aktivní zapojení do snižování emisí skleníkových plynů na polovinu do roku 2030 a nejpozději do roku 2050 pak dosažení čisté nuly.

Přečtěte si více o našich cílech, spolupráci s myclimate a našem programu ochrany včelstev. Náš tým trvalé udržitelnosti speciálně pro Vás sestavil užitečné tipy pro každodenní život i pro pobyt v rekreačním objektu. Téma udržitelnosti nemá stanoveno žádné konečné datum, což nás dnes i do budoucna zavazuje k pevnému úsilí o dlouhodobě udržitelný cestovní ruch.

Biodiverzita

Zavázali jsme se k ochraně a obnově naší přírody a ekosystémů.

Zachraňte včelu – zachraňte naši zemi

Změna klimatu

Vytvořili jsme komplexní akční plán pro snižování emisí CO2 a snížení naší ekologické stopy pro úspěšné zvládnutí klimatické krize.

Snížení emisí skleníkových plynů

Naši klienti

Usilujeme o lepší budoucnost pro všechny. Otevřeně a upřímně hovoříme o našem úsilí i dosaženém pokroku, aby naši klienti byli nadšeni a inspirováni a také se chtěli zapojit.

Naši partneři

Cestovní ruch nemůže být udržitelný bez angažovanosti a podpory našich akcionářů, partnerů a dodavatelských řetězců. Naším cílem je přivést je na tuto cestu, vzájemně se učit, inspirovat a vyžadovat změny.

Naše místa

Provádíme časté analýzy produktů, abychom identifikovali a zavedli skutečné změny zahrnující lokální přístup, udržitelný destinační management a řešení založená na citlivém přístupu k přírodě.

Zaměstnanci

Rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, stejně jako jejich zdraví a spokojenost patří k našim prioritám. I nadále je budeme plně podporovat.

Kancelář

Podnikáme kroky pro snížení množství odpadu, zvýšení efektivity a zajištění zdravého pracovního prostředí. Uvědomujeme si také, že naše finanční systémy jsou klíčovým prvkem při snižování ohrožení přírody, a budeme se snažit minimalizovat náš dopad na životní prostředí.

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Dostávejte pravidelně informace o novinkách a speciálních nabídkách přímo do Vaší schránky.