Osobní servis a poradenství v místě pobytu

Naše místní servisní kanceláře – nepřetržitě k Vaší dispozici

místní-servisní-kancelář

Osobní servis v ceně. U Interhome budete mít vždy k dispozici osobní kontakt na místě. V hlavních rekreačních oblastech Vás přivítá náš tým v místní servisní kanceláři. Můžete si zde vyzvednout klíče od Vašeho rekreačního objektu a získat informace a tipy o dané oblasti. Naši zaměstnanci jsou vždy k dispozici s praktickými radami, nápady na volný čas, tipy na výlety nebo cokoli jiného, co chcete na dovolené podnikat.

Potřebujete kočárek, vysokou židličku nebo extra přistýlku? Chcete si vypůjčit kola nebo segway nebo být dokonce kapitánem na soukromé lodi? Vůbec žádný problém! V mnoha našich servisních kancelářích si můžete užít komplexní nabídku služeb. Na požádání Vám rádi pomůžeme s přepravou zavazadel, zajistíme transfery z letiště a zorganizujeme výlety a další akce.

Obraťte se na naši místní servisní kancelář v místě Vaší dovolené a požádejte o další nabízené služby. Náš tým se těší, že Vás přivítá.

Cestujete do destinace, kde nemáme místní servisní kancelář? V takovém případě Vás na místě uvítá přímo správce či majitel objektu, předá Vám klíče, ukáže Vám rekreační objekt a zároveň Vám bude k dispozici stran místních tipů a informací. 

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.