Osobní asistence a poradenství v místě pobytu

Naše místní servisní kanceláře – nepřetržitě k dispozici.

Osobní servis v ceně. U Interhome budete mít vždy k dispozici osobní kontakt na místě. V hlavních rekreačních oblastech Vás přivítá náš tým v místní servisní kanceláři. Můžete si zde vyzvednout klíče od Vašeho rekreačního objektu a získat informace a tipy o dané oblasti. Naši zaměstnanci jsou vždy k dispozici s praktickými radami, nápady na volný čas, tipy na výlety nebo cokoli jiného, co chcete na dovolené podnikat.

Potřebujete kočárek, vysokou židličku nebo extra přistýlku? Chcete si vypůjčit kola nebo segway nebo být dokonce kapitánem na soukromé lodi? Vůbec žádný problém! V mnoha našich servisních kancelářích si můžete užít komplexní nabídku služeb. Na požádání Vám rádi pomůžeme s přepravou zavazadel, zajistíme transfery z letiště a zorganizujeme výlety a další akce.

Obraťte se na naši místní servisní kancelář v místě Vaší dovolené a požádejte o další nabízené služby. Náš tým se těší, že Vás přivítá.

Cestujete do destinace, kde nemáme místní servisní kancelář? V takovém případě Vás na místě uvítá přímo správce či majitel objektu, předá Vám klíče, ukáže Vám rekreační objekt a zároveň Vám bude k dispozici stran místních tipů a informací.

Zde jsou místa, kde má Interhome pobočky: