Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Il Mulino di Cecco

až 10 osob/y

9 pokoje/pokojů

5 ložnic/e

2 koupelnyPopis

Interiér

"Il Mulino di Cecco", 9-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích. Komfortně a rustikálně zařízeno: otevřený obývací pokoj s otevřeným krbem a TV. Vstup na balkon, k zahradnímu sezení. Otevřená jídelna. Malá jídelna. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem. Koupelna s vanou, bidetem a WC. Panoramatický výhled na řeku. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, zdarma). Vhodné pro rodiny.

Dům/Rezidence

Chalupa "Il Mulino di Cecco". 4 km od centra Vernio, 60 km od centra Firenze, 105 km od centra Pisa, klidná, slunná poloha, 100 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 2'000 m2 (není oplocena). Zahradní nábytek, gril, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 4 km, potraviny 300 m, supermarket 4 km, restaurace 1 km, jezero ke koupání "Lago di Bilancino" 24 km. Zajímavosti v okolí: Prato 28 km, Barberino del Mugello 19 km, Pistoia 45 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

278 m n.m. >>Vernio je italská obec, nejsevernější v provinicii Prato. Nachází se ve velkém ohybu řeky Bisenzio a zahrnuje údolí Torrente Fiumenta, Carigiola (oba přítoky Bisenzia) a počáteční část údolí Setta, přítok Rena. Oblast obce proto protíná povodí Apenin. V obecní části se nachází severně od nádraží jižní vchod do Velké Apeninské galerie na železniční trati Bologna-Florencie. Malá, sředověká vesnice s 6'000 obyvateli 20 km od jezera, na vyvýšeném místě, 23 km od Prato, 41 km od Pistoia, 60 km od Firenze. Vernio: potraviny, pekařství, folklórní večery, pamětihodnosti. Zajímavosti: Cantagallo 9 km, Barberino di Mugello 19 km, Lago di Bilancino 20 km.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Vernio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Il Mulino di Cecco

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021