Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační apartmán Edera

až 4 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 a vícePopis

Interiér

"Edera", 3-pokojový apartmán 71 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Účelně a rustikálně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s digitální TV. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, mraznička). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 2x lůžkem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Upozornění: apartmán orientovaný směrem do ulice. Maximálně 1 pes povolen. Do 1. patra vedou dřevěné schody.

Dům/Rezidence

4 km od Reggello: Selská usedlost. 10 apartmánů v domě. 4 km od centra Reggello, 35 km od centra Firenze, 60 km od centra Siena. Společné: zahrada 3 ha (oplocená), bazén, oplocený (7 x 14 m velký, hloubka 120 - 270 cm hluboký, 25.05.-26.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: WiFi, Topení se phradí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Parkovací místo na pozemku. Obchod 4 km, potraviny 1 km, supermarket 4 km, bar 1 km, autobusová zastávka 1 km, železniční stanice "Figline Valdarno" 7 km. Zajímavosti v okolí: Vallombrosa 14 km, Greve in Chianti 27 km, Gaiole in Chianti 32 km, Castelfranco di Sopra 12 km, Arezzo 40 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

390 m n.m. >>Regello leží na svazích Pratomagno, obklopené bohatou lesní krajinou. Nedaleko odtud uprostřed lesa je kouzelné opatství "Abbazia di Vallombrosa". Klidná obec s 14'000 obyvateli, na východě regionu, na úpatí hory hory, ve svahu, 40 km jiho-východně od Firenze, 58 km severo-západně od Arezzo. V obci: obchodní centrum, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace.


Umístění

Itálie, Toskánsko, Florencie venkov, Reggello


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Edera

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2021