Kam byste rádi jeli?

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Jedinečné a neobvyklé rekreační domy

Přemýšlíte při plánování příští rodinné dovolené o nějakém speciálním ubytování? Třeba rekreační dům, který by byl trochu neobvyklý? Chtěli byste si vyzkoušet, jaké by to bylo být hradním pánem nebo strážcem majáku? Potom jste na správném místě - s Interhome si můžete užít dovolenou v rekreačních domech a apartmánech ve velmi speciálních prostředích.

Od romantického zámku po exkluzivní luxusní vilu

Od luxusních prázdninových apartmánů až po mimořádně útulné ubytování v rustikálním stylu – Interhome má to pravé pro každý vkus. Prohlédněte si naši nabídku exkluzivních a mimořádných prázdninových nemovitostí a luxusních vil a najděte si svůj vlastní romantický hrad nebo idylický plážový dům přímo u moře.

Vaše vlastní luxusní dovolená

Vaše vlastní luxusní dovolená

All Villas

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Dostávejte pravidelně informace o novinkách a speciálních nabídkách přímo do Vaší schránky.