Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační apartmán Le Bochate

4 Osob

2 Pokojů

1 Ložnice

1 a vícePopis

Interiér

2-pokojový byt 30 m2, v přízemí, jižní orientace. Pěkné zařízení: nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Obývací pokoj/jídelna s TV a DVD. Vstup na terasu. Kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. Velká terasa 20 m2. Výhled na hory a do zahrady. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.

Dům/Rezidence

Les Bottieres: Malý bytový dům "Le Bochate", 4-podlažní. V centru obce, 50 m od sjezdovek. V rekreačním zařízení: lyžárna. Parkovací místo na pozemku. Restaurace 50 m, bar 40 m. Vlek 50 m, lyžařská škola 70 m. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Tato rezidence sestává ze dvou navzájem sousedících budov, které jsou navzájem propojeny ochozem.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Zobrazit všechny apartmány v tomto domě/rezidenci

Popis místa
Všeobecně

1'300 - 2'400 m n.m. >>Malá, klidná horská vesnice, letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko, 8 km od St Jean Maurienne, 90 km jiho-východně od Chambery, 10 km od La Toussuire. V obci: restaurace, bar. Obchody s vybavením pro lyžaře na místě. Různé obchody v St Jean de Maurienne, kino, banka a lékaři.

Léto

Přírodní hory v srdci velkých alpských průsmyků, stanice Bottières může být výchozím bodem pro mnoho cyklistických stezek po stopách slavných jezdců Tour de France. Tenis. Turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole. Hřiště a piknik, jezera na rybaření (povolení za poplatek) a ochutnávka místních typických produktů, výstavy a tradičními svátky obce. Doporučujeme auto.

Zima

Vhodné pro rodiny, Bottières (12 km sjezdovek). Lyžařské středisko des Sybelles. Celkem 310 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola. Sáňkařské dráhy.


Umístění

Francie, Alpy, Savojsko - Horní Savojsko, Les Bottières


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační apartmán Le Bochate

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020