Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Village Les Fourches

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/e

1 koupelnaPopis

Interiér

3-pokojový řadový dům 64 m2. Účelně a pěkně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžkem (80 cm, v délce 190 cm), otevřeným krbem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, toustovač/topinkovač, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna s vanou, oddělené WC. Elektrické topení. Velká terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, extra). Rezervované parkovací místo. Upozornění: maximálně 1 pes povolen. TV pouze v následujících jazycích: FR. Hlásič kouře. 83019000621Q5

Dům/Rezidence

Obytná čtvrt "Gaou Bénat" sestává z řadových a samostatných domů řadový dům "Village Les Fourches". Ve čtvrti le Village des Fourches, klidná poloha na kopci, 2.5 km od moře. Příjezd končí 150 m od domu. K domu vede cesta se schody (9 schodů). Obchod 4 km, potraviny 4 km, restaurace 4 km, bar 4 km, kamenitá pláž "Gaout bénat" 2.5 km. Tenis 2.5 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Le Lavandou. Auto nutné. Dům je na pozemku ve svahu. Terasa neni oplocená.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa
Všeobecně

Rezidence není pro veřejnost přístupná, hraničí se zátokou Le Gaou s pláží a malými zálivy 5 km. Kontrolovaný příplatek za přístup: 10,- EUR/auto/pobyt. Středověká obec Bormes 5 km. Centrum La Faviére 3 km. Klidná osada, na vyvýšeném místě, ve svahu s pěkným výhledem, 5 km od Bormes, 5 km od Le Lavandou, 3 km od La Favière.

Léto

Písečná pláž. Kamenitá pláž. Zátoka ke koupání. Sportovní přístav Bormes Favière, 3 km. Tenis. Turistické cesty.


Umístění

Francie, Azurové pobřeží, Cap Bénat


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Village Les Fourches


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022