Rekreační dům Harjurinne

toprated
5.0 / 5 ( 2 hodnocení )
až 12 osob/y
6 pokoje/pokojů
5 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Veřejná doprava: 500 m
 • Jezero: 90 m
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • Myčka
 • TV
 • Gril
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

167 km severovýchodně od Seinäjoki, jezero Valkeinen 90 m (délka 2 km, šířka 1 km), mělké a tvrdné písečné dno. Rekreační chata z kulatiny, postavena v roce 1999. V přízemí: obývací pokoj, kuchyně, ložnice s 1 lůžkem, hala, umývárna/WC, sauna (elektrická kamna), zastřešená terasa. V horním patře: hala s dalším dvoulůžkem, 2 ložnice - každá s dvoulůžkem, další ložnice se 2 lůžky, balkon. Rekreační chata na pozemku s borovým vřešovištěm, ve vzdálenosti cca 1 km od kempu. Hlavní silnice vede mezi rekreační chatou a píšečným břehem. Okolo pozemku je plot (ze šikmých sloupů) na straně poblíž silnice. Na pozemku je také ohrazení pro psa a vyhřívaná bouda, kůlna a týpí s grilem (lze si pronajmout samostatně v kanceláři kempu). Jezero s průzračnou vodou, ideální pro rekreační rybolov, několikrát ročně zásobované lososovitými rybami. Rybářské lísty a vybavení jsou k dispozici za poplatek v kanceláři kempu. Skupiny si mohou zarezervovat pobyt v příkopové vesnici s noclehem ve výkopu, se saunou. Je zde také rybník s pstruhem duhovým, kde je snadno ulovit rybu. Možnost jízdy na koni v jezdeckých stájích Lassila 4 km od chaty. Kinnula 11 km, turistická stezka Peuranpolku 300 m, muzeum místní kultury/řemesel a ateliér Vihtori Storck 9 km, návštěvnické centrum Metsäpeuranmaa 1 km, Národní park Salamajärvi 27 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Lestijärvi

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Západ Finska, Pohjanmaa , Lestijärvi

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 30312 CZK

např. 30. 8. 2024 - 6. 9. 2024

až pro 12 osob / mohou být dodatečné poplatky