Rekreační dům Naurisniemi

až 6 osob/y
3 pokoje/pokojů
2 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Nejbližší obec či město / centrum města: 22 km
 • Veřejná doprava: 2.5 km
 • Jezero: 20 m
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Gril
 • Loď
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký
 • Domácí zvířata nejsou povolena

Popis

Interiér

75 km southwest of Kuopio, lake Pieni-Myhijärvi 30 m (length 5 km, a width of 600 m), shallow, hard, gently sloping sandy bottom, own boat and pier. Log cottage 2011, kitchen-living room, bedroom with a double bed, sauna (wood stove), bathroom, dressing room and sun terrace. Upstairs bedroom with a double bed and one bed, lounge area with a double bed and a balcony. The villa is located on a hilloc on a peninsula, extent view of the lake. From the yard to the beach steep grassy slope, steps on the way. On the plot wood shed. The area has good possibilities for walking / jogging. The owner rents out: outboard motor and a smoke sauna (heated by the owner). Water skiing possibility for separate payment, local fishing licenses included in the price, only state license required. Tennis court (a voluntary payment). During winter owner maintaines ski trails (classic style), and during winter tenants can use a hut and a lean-to and there is a sledding hill for the children. Possible to rent a moveable tub, additional information from the owner. Small game hunting opportunity to the owner's land by separate agreement. Rapid fishing 5 km, Revontuli Golf and Ski Resort Häkärinteet 30 km, Suonenjoki 22 km, Rautalampi 17 km. Note! Midsummer is rented only to families and others who want to spend a peaceful holiday!

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Rautalampi

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Východní Finsko, Northern Savonia , Suonenjoki, Rautalampi

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 25009 CZK

např. 27. 5. 2024 - 3. 6. 2024

až pro 6 osob / mohou být dodatečné poplatky