Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Ylikitkajärvi, kesäkumpu

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

30 km severně od Kuusamo, Ruka 20 km, jezero Ylikitkajärvi (Kitkajärvi) 30 m, mělké písčité dno, vhodné pro děti, veslice, elektrický přívěsný motor a záchranné vesty. Rekreační chata z kulatiny, z roku 1974, ložnice: dvoulůžko (průchozí do malé ložnice, dveře mezi nimi), malá ložnice: palanda, šatna (vedle sauny): 1 lůžko, obývací pokoj, kuchyňský kout, WC. Upozornění: výška místnosti je nižší než obvykle (2050 mm). Upozornění: sauna chaty není k dispozici (el. vyhřívaná), pouze sauna u jezera! Sauna u jezera celoročně, 20 m², z roku 2018, podlahové vytápění, saunová kamna vytápěná dřevem, vodu nutno nosit z jezera nebo z chaty. V budově sauny je také šatna a 2 lůžka (jako alternativní lůžka). Elektrické osvětlení a radiátory. Chata a sauna u jezera se nacházejí u jezera Ylikitkajärvi. Terasa (nekrytá) na břehu. Slunný pozemek. K dispozici jedno jízdní kolo a elektrická udírna. Také venkovní WC. Domácí mazlíci povoleni, maximálně 2 zvířata. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 29 km, Riisitunturi Fell 27 km. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ylikitkajärvi, kesäkumpu


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022