Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Vuosseli-kelkka 15a

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

25 km severně od Kuusamo, Vuosseli (východní Ruka) 1.8 km, obec Ruka (západní Ruka) 3.8 km. Apartmán v dvojdomku z kulatiny, postaven v roce 2000, ložnice: dvoulůžko, obývací pokoj: rozkládací pohovka, podkroví: 2 lůžka. Kuchyně, elektrická sauna. Plocha 58 m2, podkroví (šikmé stropy) 20 m2. Dvojdomek se nachází v oblasti Vuosselinrinne. Další dvojdomky a rekreační chaty v této oblasti. Ostatní vzdálenosti: Oulanka Nationalpark / Pieni Karhunkierros stezka 25, Riisitunturi Fell 32 km. Dodatečné informace: Zastávka lyžařského autobusu v blízkosti. Uzamykatelná úschovna lyží (plocha 10 m2). Pračka je umístěna v samostatné místnosti na údržbu, do které je přístup z venku po schodech (v zimě nejsou schody udržovány). Během Nového roku a svátků tří králů se poplatek za ložní prádlo všem hostům a zvýšený poplatek za závěrečný úklid připočítává ke všem rezervacím. Rezervace začínají v 16:00 hodin a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových pobytů).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Vuosseli-kelkka 15a


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022