Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Viipusjärvi 12

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

30 km severně od Kuusamo, Ruka 6.2 km, rybník Törikänlampi 50 m, jezero Viipusjärvi 130 m, veřejná pláž s hlubokým písečným dnem. Rekreační chata, postavená v roce 1990, v borovicovém porostu mezi jezerem Viipusjärvi a rybníkem Törikänlampi, ložnice 1: dvoulůžko, ložnice 2: dvě lůžka, obývací pokoj: rozkládací pohovka pro dvě osoby, otevřený krb, obytná kuchyně, elektrická sauna. Rekreační chata se nachází v kempu Viipus, kde jsou celoročně k dispozici 3 chaty a k tomu v létě ještě kempingove chatky. V nedalekém rybníku Törikänlampi je chov pstruha duhového. Rybník Törikänlampi je malý, 15 m hluboký rybník s čirou vodou. Možnost koupání pro osoby, které umějí plavat. Jezero Viipusjärvi se jemně prohlubuje a je zde také molo. Pláž je ke sdílení se zákazníky kempů. Veslice je ke sdílení u jezera Viipusjärvi. Dodatečné vybavení: chatka s grilem ve vzdálenosti 200 m, pro veřejné použití pro hosty v kempu a v zimě pro lyžaře. V letě je sauna u jezera (kamna na dřevo, vodu je nutno přinést z jezera) k dispozici na vyžádání (za příplatek). Rezervace začínají v 16:00 hodin a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Viipusjärvi 12


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022