Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Seitsemän savua 6

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

25 km severně od Kuusamo, Ruka 2,6 km, jezero Kesäjärvi 50 m, pláž s bahnitým dnem, molo, veslice. Srubový apartmán (štítový byt) postavený v roce 1990, ložnice 1: manželská postel (šířka 140 cm), ložnice 2: palanda (spodní postel 120 cm a horní postel šířka 80 cm), 2 podkroví: obě se 2 postelemi / podkroví, kombinovaná kuchyně/obývací pokoj, elektrická sauna. Upozorňujeme, že tento apartmán lze rezervovat maximálně pro 6 osob. Plocha 57 m² + 2 podkroví celkem 25 m² (podkroví se šikmými stropy a strmými schody). Apartmán se nachází v oblasti řadových domků z kulatiny. Nejbližší lyžařský vlek Talvijärvi. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / Stezka Pieni Karhunkierros 22 km, Riisitunturi Fell 29 km. Další informace: Zastávka lyžařského autobusu je poblíž. Gril se používá společně s ostatními byty. Koupelna zrenovovaná v roce 2014. Lyžařské středisko Ruka je pěšky ve vzdálenosti asi 1,7 km. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Seitsemän savua 6


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022