Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Saaga 2

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

17 km severovýchodně od Kuusamo, Ruka 22 km, jezero Jungajärvi 150 m, dobrá písečná pláž. Vysoce kvalitní rodinný dům, postavený v roce 2019, ložnice 1-3: 2 postele / ložnice (lze kombinovat), každý pokoj má vlastní sprchu, WC, kuchyň a saunu. Vysoce kvalitní ubytování je ideálním a příjemným místem pro malé skupiny. Vhodné pro večírky a trávení volného času. Krb z přírodního kamene a vysoká kamenná zeď zaručí báječný pobyt v Saaga. Z oken je nádherný výhled na krajinu okolo jezera Jungajärvi. Další informace: Internet %3D 5 MB. Pokud potřebujete dětské vybavení, kontaktujte prosím majitele. Restaurace Ukonkivi zařídí setkání a stravování na vyžádání. Je možno si pronajmout kánoe. Nedaleko se nachází klasická lyžařský stezka. Spojující trasa k síti stezek pro sněžné skútry je také k dispozici. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / stezka Karhunkierros 30 km, Národní park Riisitunturi 40 km. Rezervace začínají v 16 a končí ve 12 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Saaga 2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022