Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Rukavuorenhuippu 23 a

až 13 osob/y

5 pokoje/pokojů

4 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. 25 km severně od Kuusamo, Vuosseli Ruka východ 2.5 km, obec Ruka (západní Ruka) 3.8 km. Apartmán v luxusním řadovém domě ve fantastické lokalitě, postaven v roce 2007. Horní patro: dvě ložnice s vlastní sprchou a toaletou, 2 lůžka/ložnice. Přízemí: dvě ložnice se 2 lůžky/ložnice. Také 2 místnostni (bez oken) se 3 lůžky (poznámka! v této místnosti může hluk klimatizace rušit sensibilní osoby). Další místnost se dvěmi lůžky. Lůžka je možno spojit dohromady. Kombinovaný obývací pokoj s kuchyní, elektrická sauna. Celkem 5 toalet a 4 sprchy. Ložní prádlo a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně. Apartmán je vysoce kvalitní, nachází se na vrcholu Rukatunturi Fell, vedle sjezdovek Masto, přes silnici Jahannuskalliontie je možno se dostat na sjezdovky Masto. Lyžařská stopa se nachází v těsné blízkosti. Apartmán je umístěn do skalnatého prostředí. Dodatečné vybavení: Internet-Verbindung (bezdrátové, rychlost 24 Mb). Uzamykatelné úschovna lyží, garáž. Bezpečnostní branka v horním patře. Dodatečné informace: Ložní prádlo a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně. TV v obývacím pokoji a v ložnicích vlastní TV. Jídelní stůl pro 8-10 osob. Nejbližší restaurace je restaurace Peak. Rezervace začínají v 16:00 hodin a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Rukavuorenhuippu 23 a


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022