Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Rukan taikavuosselin helmi 8 b

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

25 km severně od Kuusamo, Vuosseli (východní Ruka) 1.3 km. Útulný apartmán z kulatiny, v jedné části dvojdomku, postaven v roce 2005, ložnice 1-2: 2 lůžka. Podkroví 1-2 (šikmé stropy, maximální výška 160 cm, celková plocha 12 m²): 2 lůžka, strmé schody do podkroví, obytná kuchyně, elektrická sauna. Ložní prádlo je zahrnuté v ceně. Rekreační chatová oblast, také s apartmány, u silnice Pyrypolku. Rukan Taikavuosseli se nachází na konci silnice. Nejbližší lyžařský vlek Masto, nejbližší restaurace RoySki Pub. Dodatečné vybavení: kromě elektrické sauny je na dvoře také sauna vytápěná dřevem, ve která je vodovod, el. osvětlení a kamna na dřevo. Přístřešek na auto k dispozici. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 28 km. Dodatečné informace: ložní prádlo je zahrnuté v ceně. Domácí zvířata jsou povolena, 1-2 jsou v ceně zahrnuty. Pokud budete mít víc než 2 domácí mazlíky, tak Vám bude účtován příplatek ve výši € 25/zvíře (od 3. domácího zvířete).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Rukan taikavuosselin helmi 8 b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022