Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Ruka ski chalets 64, 1502

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

28 km severně od Kuusamo, Ruka obec (západní Ruka). Rekreační apartmán, postaven v roce 2014, ložnice 1-2: 2 lůžka/ložnice, obývací pokoj: rozkládací pohovka pro 2 osoby, kombinovaná kuchyně/obývací pokoj, elektrická sauna, balkon. Apartmán se nachází v obci Ruka (západní Ruka), budova lyžařských srubů "Ruka Ski Chalets", v pátém patře (nejvýšší patro). Výtah. Uložná skříň na zámek/apartmán v přízemí. Místnost na údržbu lyží (l běžnému používání). Parkoviště ve dvoře, 1 parkovací stání/apartmán. Dodatečné informace: závěrečný úklid a ložní prádlo jsou zahrnuty v ceně pronájmu. Restaurace a ostatní služby jsou ve stejné budově. Snídaně je možno objednat za příplatek v restauracích v okolí (restaurace Kuksa, Rantasipi Rukahovi a Colorado), prosím zjistěte si předem dostupnost. Ostatní vzdálenosti: Oulanka Národní park / Pieni Karhunkierros stezka 24 km, Riisitunturi Fell 29 km. Rezervace začínají v 16:00 hod. a končí ve 12:00 hod. (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ruka ski chalets 64, 1502


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022