Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Qruka

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

29 km severně od Kuusamo, obec Ruka (Ruka západ), 200 m. Vysoce kvalitní apartmán, postaven v roce 2002, ložnice: 2 lůžka, horní patro: 2 lůžka, obývací pokoj: rozkládací pohovka pro dva, kombinovaná kuchyně/obývací pokoj, elektrická sauna. Plocha apartmánu 61 m2: v přízemí 47 m2, horní patro 14 m2. Apartmán se nachází v blízkosti centrální oblasti Ruka, na úpatí přední sjezdovky. Apartmán je vhodný pro maximálně 4 dospělé osoby. Nejbližší lyžařské vleky Talvij%3Drvi a Kuru. Závěrečný úklid je povinné zarezervovat. Dodatečné vybavení: Varná konvice. Dodatečné informace: Vhodné pro rodinné a obchodní použití. Balkon směřuje k lyžařskému stadionu. Kabelový digitální box se zásuvkou pro karty. Další vzdálenosti: Oulanka Národní park / Pieni Karhunkierros stezka 23 km, svah Riisitunturi Fell 29 km. Rezervace začínají od 16:00 hodin a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Qruka


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022