Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Pyhäjärven loma

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

20 km severně od Kuusamo, Ruka 6 km, jezero Pyhäjärvi 50 m. Pláž s písečným mělkým dnem do 50 m, která se pak prohlubuje. Rekreační chata, postavena v roce 2002, ložnice 1-2: dvoulůžko, nízké podkroví (15 m²): 4 pružinové matrace + dodatečné matrace, obytná kuchyně, elektrická sauna. Rekreační chata se nachází na otevřeném prostranství u jezera Pyhäjärvi, poblíž jehličnatého lesa. Možnosti rybaření a sběru lesních bobulí. Dodatečné vybavení: Plynový grill v létě k dispozici, rychlovarná konvice, mixér, vařič vajec, 3 rybářské lístky na rybolov se sítí (bez rybářských sítí), veslice (bez záchranných vest), sáňky, boby, sněžné klužáky. Uzamykatelný sklad. Majitel pronajímá motorový člun. Můžete také zažádat u majitele o rybářské sítě, sběr bobulí a rybářské výlety. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 29 km, Riisitunturi Fell 35 km. Golfové hřiště Ruka 2.0 km. Dodatečné informace: ubytování vhodné pro rodiny. Saunu na dřevo u jezera je možné využít v létě. Chýše s grilem na dvoře (vytápěná dřevěnými briketami a ne dřívím). Propojení lyžařské tratě se sítí lyžařských tratí Ruka od 8. týdne do konce lyžařské sezóny. Možnost připojení k oficiální trase sněžného skútru přímo od chaty (vzdálenost asi 2,5 km). UPOZORNĚNÍ: Do této chaty není povoleno přivézt vířivku. Rezervace začíná v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Pyhäjärven loma


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022