Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Mäentähti b

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

26 km severně od Kuusamo, na východní straně Ruky, do Vuosseli 1 km. Polovina dvojdomku z kulatiny, postaveno v roce 2007, ložnice 1: dvě postele, ložnice 2: dvě postele, podkroví: dvě postele a dvě matrace, otevřená kuchyně, sauna (elektrická kamna). Polovina srubového dvojdomku, v oblasti Saarua-aho. Nejbližší lanovkou je RukaExpress a nejbližší restaurace je RoySki Pub. Další vzdálenosti: Valtavaara celodenní trasa 1 km, Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 29 km. Dodatečné informace: V ceně je zahrnutý závěrečný úklid a ložní prádlo (od 19. října 2020). Apple TV (také v podkroví). Deskové hry pro děti. Plynový gril je k dispozici od května do října. Velká venkovní terasa s dřevěným nábytkem a hydromasážní vanou (max. 3 dospělí). Další vzdálenosti: v zimě minimarket v údolí Ruka (900 m). Rekreační chata je klientům k dispozici od 16.00 v den příjezdu do 12:00 hodin (poledne) v den odjezdu, platí také pro víkendové rezervace.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Mäentähti b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022