Rekreační dům Lumikukka

až 7 osob/y
4 pokoje/pokojů
3 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Nejbližší obec či město / centrum města: 11 km
 • Veřejná doprava: 12 km
 • Jezero: 30 m
 • Sjezdovka / lanovka: 27 km
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. Stylová srubová vila a sauna u jezera, u průzračného jezera Hangasjärvi. 11 km východně od Kuusamo, jezero Hangasjärvi 32 m (délka 2 km, šířka 1 km), mělké a tvrdé pískové dno, vlastní loď. Srubová vila, z roku 2007, obývací pokoj/kuchyň, ložnice 1: dvoulůžko, ložnice 2: 2 lůžka, ložnice 3: palanda + 1 lůžko. Sauna (elektrická saunová kamna) + samostatná sauna u jezera, umývárna a šatna, otevřená veranda. Útulná a dobře vybavená kabina s vybavením. V kabině jsou 2 TV s plochou obrazovkou, možnost poslechu hudby v sauně, nastavitelné osvětlení a vzduchové tepelné čerpadlo. Internetové připojení %3D 4G. Svažující se terén k pláži, na které je molo a přístřešek s ohništěm. Pláž je orientována na jih. Pozemek je v přírodním stavu. Jezero je plné ryb (štika, okoun, vendace, síh a candát). Plážová sauna je v původním stavu (uvnitř). Voda na mytí v sauně se bere z jezera. Poblíž sauny u jezera je ohrada a bouda pro psy. Venkovní psi mohou být v boudě, domácí psi mohou být uvnitř. Venkovní toaleta. Vzdálenosti: Ruka 27 km, lázně Kuusamon Tropiikki a golfové hřiště 13 km. Letiště Kuusamo 10 km. Chata je obklopena dobrými terény pro sběr lesních plodů (borůvky, morušky a brusinky). Rezervace začínají v 16 a končí ve 12 hodin (také při víkendových rezervacích).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Kuusamo

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Oulu, North Ostrobothnia , Kuusamo

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 28233 CZK

např. 1. 11. 2024 - 8. 11. 2024

až pro 7 osob / mohou být dodatečné poplatky