Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Lumikukka

až 7 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. Stylová srubová vila a sauna u jezera, u průzračného jezera Hangasjärvi. 11 km východně od Kuusamo, jezero Hangasjärvi 32 m (délka 2 km, šířka 1 km), mělké a tvrdé pískové dno, vlastní loď. Srubová vila, z roku 2007, obývací pokoj/kuchyň, ložnice 1: dvoulůžko, ložnice 2: 2 lůžka, ložnice 3: palanda + 1 lůžko. Sauna (elektrická saunová kamna) + samostatná sauna u jezera, umývárna a šatna, otevřená veranda. Útulná a dobře vybavená kabina s vybavením. V kabině jsou 2 TV s plochou obrazovkou, možnost poslechu hudby v sauně, nastavitelné osvětlení a vzduchové tepelné čerpadlo. Internetové připojení %3D 4G. Svažující se terén k pláži, na které je molo a přístřešek s ohništěm. Pláž je orientována na jih. Pozemek je v přírodním stavu. Jezero je plné ryb (štika, okoun, vendace, síh a candát). Plážová sauna je v původním stavu (uvnitř). Voda na mytí v sauně se bere z jezera. Poblíž sauny u jezera je ohrada a bouda pro psy. Venkovní psi mohou být v boudě, domácí psi mohou být uvnitř. Venkovní toaleta. Vzdálenosti: Ruka 27 km, lázně Kuusamon Tropiikki a golfové hřiště 13 km. Letiště Kuusamo 10 km. Chata je obklopena dobrými terény pro sběr lesních plodů (borůvky, morušky a brusinky). Rezervace začínají v 16 a končí ve 12 hodin (také při víkendových rezervacích).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lumikukka


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022