Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Kuontijärvi b

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

27 km severně od Kuusamo, 9 km od Ruka, 30 m k jezeru Kuontijärvi (s tvrdým dnem). Polovina rekreačního dvojdomku z kulatiny, postavena v roce 1988. Ložnice s dvoulůžkem, podkroví se 4 matracemi, obytná kuchyně, sprchový kout + toaleta, sauna s elektr. vytápěním. Polovina rekreačního domku z kulatiny u jezera Kuontijärvi. Ubytování na obouch stranách chaty dohromady pro 4+8 osob. Veslice ke sdílení s druhou polovinou chaty. V jezeře Kuontijärvi se nachází např: síh, okoun a štika. Vzdálenosti: Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 27 km, Riisitunturi 34 km. Vezměte prosím na vědomí: Žebřík, který vede do podkroví, je kolmý. Dětská bezpečnostní branka je k dispozici. Rekreační chata je hostům k dispozici od 16:00 hodin v den příjezdu do 12:00 (poledne) hodin v den odjezdu, což platí také při víkendových rezervacích.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Kuontijärvi b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022