Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Kotokuusi 1

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

21 km severně od Kuusamo, Ruka 6,7 km, rybník Hirsilampi 200 m, jezero Pyhäjärvi 300 m. Apartmán v řadovém domě, rok výstavby 2013, ložnice 1: dvoulůžko, ložnice 2: 2 lůžka, obývací pokoj: rozkládací pohovka pro 2 osoby, podkroví: 2 matrace, obytná kuchyň, elektrická sauna. Komfortní apartmán v řadovém domě, obklopen přírodou. Další vybavení: Bezdrátové připojení k internetu (WiFi) v apartmánu k dispozici. Vysoká židlička ke sdílení, na vyžádání u správce. Nočník pro malé děti. Chatka s grilem ke sdílení. Další vzdálenosti: Pyhävaara 800 m, stezka do Pyhävaary 50 m. Národní park Oulanka 27 km. Dodatečné informace: lyžařská a sněžná trasa 50 m. Apartmán 1 se nachází na konci. Sklad je umístěn uprostřed řadového domu. Podkroví. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně! Elektromobily se nesmí od 15:00 do 24:00 nabíjet. Rezervace začínají v 16.00 a končí ve 12.00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Kotokuusi 1


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022