Rekreační dům Kitka-nokkela

až 12 osob/y
5 pokoje/pokojů
4 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Nejbližší obec či město / centrum města: 27 km
 • Veřejná doprava: 400 m
 • Sjezdovka / lanovka: 500 m
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • WiFi
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

27 km severně od Kuusamo, Vuosseli (východní Ruka) 800 m. Rekreační chata, postavena v roce 2001, ložnice 1: palanda (šířka spodního lůžka 120 cm), ložnice 2: dvoulůžko, ložnice 1-2 v podkroví: 3 lůžka, podkroví: rozkládací postel, strmé schody do podkroví, obytná kuchyně, elektrická sauna. V přízemí 120 m², podkroví 20 m². Hustě zastavěná rekreační chatová oblast v Saarua-Aho, u silnice Ylätie. Rekreační chata se nachází v horní části kopce, v klidném prostředí poblíž přírody. Nejbližší lyžařský vlek RukaExpress, nejbližší restaurace RoySki Pub. Dodatečné vybavení: připojení k internetu (bezdrátové WLAN, rychlost 8 Mb), obrazovka, flipchart, video-projektor, vysoká židlička, 2 dětské postýlky, dětská bezpečnostní bránka v podkroví. Další informace: poplatek za závěrečný úklid může být vyšší než je uveden, pokud tato služba není předem rezervována a chata zůstane po odjezdu neuklizená. Celkem 3 toalety, z toho 1 v podkroví a 2 v přízemí. Pouze pro rodiny. Další vzdálenosti: jednodenní výletní stezka Valtavaara 1 km, Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 29 km. Rezervace začínají v 16 hod. a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Kuusamo

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Oulu, North Ostrobothnia , Kuusamo

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 33912 CZK

např. 30. 5. 2024 - 6. 6. 2024

až pro 12 osob / mohou být dodatečné poplatky