Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Kieppi b

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. 25 km severně od Kuusamo, Vuosseli (východní Ruka) 700m. Apartmán v dvojdomku z kulatiny, postavený v roce 2001, obytná kuchyně (rozkládací pohovka), ložnice 1: 2 lůžka, ložnice 2: 2 lůžka, podkroví (20 m², šikmé stropy, nízká výška místnosti): 4 matrace, mírné schody do podkroví, dětská bezpečnostní branka v horní části schodiště, elektrická sauna. Maximální počet osob v chatě je 8. Domácí zvířata jsou povolena od 1.12.19. Přidejte prosím k rezervaci poplatek za zvíře, EURO 25/ rezervace, pokud máte s sebou domácího mazlíčka, děkujeme. Rekreační chatová oblast s apartmány podél silnice Hissikuja. Klidná oblast se snadným přístupem ke sjezdovkám a osvětleným běžeckým tratím. Nejbližší lyžařské vleky Vuosseli III, RukaExpress a lanovka Village-2-Valley (snadná cesta do obce Ruka pěšky nebo na lyžích). Nejbližší restaurace RoySki Pub 700 m. Dodatečná výbava: rychlovarná konvice. Další informace: malá lednička s mrazicím boxem. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / Stezka Pieni Karhunkierros 28 km, Stezka pro jednodenní výlet Valtavaara 900 m. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Kieppi b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022