Rekreační dům Kelokantola

až 18 osob/y
10 pokoje/pokojů
9 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
  • Jezero: 40 m
  • Sjezdovka / lanovka: 5 km
Vybavení
  • Myčka
  • Pračka
  • TV
  • Krb
  • Sauna
  • Parkovací místo
  • Nekuřácký
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Popis

Interiér

23 km severně od Kuusamo, Ruka 6 km, Jezero Iso-Veskajärvi 40 m, kamenitá/bahnitá pláž v přírodním stavu. 2-podlažní rekreační chata z kulatiny, postavena v roce 2003. V přízemí jsou 3 ložnice, obytná kuchyně, sauna, sprcha a toaleta. V horním patře je 1 ložnice a 5 malých pokojů a toaleta. Lůžka v přízemí: - ložnice 1: dvoulůžko - ložnice 2: palanda (spodní lůžko 120cm, horní lůžko 80cm) + samostatná postel - ložnice 3: palanda (spodní lůžko 120 cm, horní lůžko 80cm) Lůžka v horním patře: - ložnice na konci: lůžko-120 cm, lůžko-80 cm - 2 ložnice uprostře: obě se 2 lůžky-120 cm - malá ložnice: lůžko-120 cm a lůžko-80 cm - 2 ložnice na druhém konci: obě se 2 lůžky-80 cm. Rekreační chata z kulatiny, poblíž jezera Iso-Veskajärvi, obklopena jehličnatým lesem. K dispozici jsou 3 ledničky (jedna s mrazákem), 2 sušící skříňky na oblečení, 3 sprchy. Veslice. Další vzdálenosti: denní výletní stezka Valtavaara 9 km, Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 26 km. Další informace: závěrečný úklid je zahrnutý v ceně. Dětská bezpečnostní branka v horní části schodiště. Ložnice v přízemí s vlastní toaletou. Není povoleno si na pozemek přivézt pronajatou vířívku. Krb a pláž jsou ke sdílení (100 m). Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Kuusamo

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Oulu, North Ostrobothnia , Kuusamo

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 59160 CZK

např. 28. 5. 2024 - 4. 6. 2024

až pro 18 osob / mohou být dodatečné poplatky