Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Karhunvartijan tupa a6

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

29 km severně od Kuusamo, obec Ruka (západní Ruka) 150 m. Rekreační apartmán, postaven v roce 2002, obytná kuchyně, ložnice (v přízemí): dvoulůžko 160 cm, ložnice (nahoře, bez dveří, ale s dětskou bezpečnostní brankou): 2 oddělená lůžka 80 cm, obývací pokoj: pohovka (přistýlka pro 2 osoby), elektrická sauna. Plocha bytu 61 m²: v přízemí 47 m², v patře 14 m². Apartmán se nachází poblíž oblasti Centrální Ruka, vedle obce Ruka, na úpatí předního svahu. Nejbližší lyžařské vleky Talvijärvi a Kuru. Balkon k lyžařskému stadionu (bez výhledu). Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 23 km, Riisitunturi Fell 29 km. Další informace: Vhodné pro rodinné a firemní využití. Sklad pro lyže a dříví. Domácí zvířata nejsou povolena, ale pes majitele se občas vyskytuje v apartmánu a proto není vhodný pro alergiky. Během Nového roku a svátků Tří králů bude všem hostům připočten poplatek za ložní prádlo a zvýšen příplatek za závěrečný úklid. Rezervace začínají v 16:00 hodin a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Karhunvartijan tupa a6


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022