Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Karhunvartijan linna a2

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

29 km severně od Kuusamo, obce Ruka (západní Ruka) 250 m. Apartmán na vysoké úrovni, postavený v roce 2004, ložnice: 2 lůžka, obývací pokoj: rozkládací pohovka pro dvě osoby, obytná kuchyně, elektrická sauna. Apartmán se nachází poblíž oblasti Centrální Ruka. Karhunvartijanlinna A2 se nachází na pravé straně silnici Hiihtokouluntie, v budově A. Apartmán 2 se nachází v první patře (dva schody), do prvního patra je přístup také po chodníku za domy. Dodatečné vybavení: CD-/MP3 přehrávač, nočník a toaletní trenér, videa pro děti, balíček kanálů Viasat Gold. Další vzdálenosti: Národní Park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 23 km, Riisitunturi Fell 29 km. Další informace: vhodné pro rodinné a firemní využití. Mastková saunová kamna. Balkon směrem k domu B. Závěrečný úklid účtován dodatečně EUR 152.50 (pokud úklid není rezervován předem a musí být následně fakturován). Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Karhunvartijan linna a2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022