Rekreační dům Karhulinna

toprated
5.0 / 5 ( Jedno hodnocení )
až 11 osob/y
3 pokoje/pokojů
2 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Nejbližší obec či město / centrum města: 45 km
 • Jezero: 40 m
 • Sjezdovka / lanovka: 18 km
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

45 km severně od Kuusamo, Ruka 18 km, rybník Pohjaslampi 40 m, přírodní tvrdé písečné dno, molo a vlastní loď. Rekreační chata z kulatiny, postavena v roce 2012, ložnice 1 (přízemí): dvoulůžko, ložnice 2 (přízemí): dvoulůžko, malá ložnice 1 (horní patro): 1 lůžko, malá ložnice 2 (horní patro): 2 lůžka, obývací pokoj (horní patro): pohovka pro 2 osoby. Obytná kuchyně, elektrická sauna. v přízemí 80 m², podkroví 20 m². Přívod vody z pramene. K tomu ještě u rybníka sauna vyhřívaná dřevem, šatna s krbem: pohovka pro 2 osoby. Voda z vodovodu teče od pramene a obsahuje železo, které mírně mění barvu a chuť vody, ale přesto je to bezpečné vodu pít (voda byla překontrolována). Hosté si mohou přinést pitnou vodu, pokud chtějí. Tato rekreační chata z kulatiny se nachází na klidném místě, poblíž rybníku Pohjaslampi. Další informace: elektrická sauna v rekreační chatě a sauna na dřevo u rybníka s velkou šatnou (krb a pohovka pro 2 osoby). Velká terasa u jezera. Zimní místo na koupání u rybníka. Od chaty vedou dlouhé schody k rybníku a tyto schody nejsou v zimě udržovány. Možnosti rybolovu (okoun, síh, plotice a štika). Grill. Možnost stravování u správce. Malá stezka Karhunkierros 9 km, Riisitunturi kopec 30 km. Příplatek za domácí zvíře Euro 30/zvíře. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Kuusamo

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Oulu, North Ostrobothnia , Kuusamo

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 43982 CZK

např. 1. 11. 2024 - 8. 11. 2024

až pro 11 osob / mohou být dodatečné poplatky