Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Iltatähti

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

24 km východně od Kuusamo, Ruka 48 km, jezero Kirpistö 50 m, mělká písečná pláž. Vzdálenost od břehu 50 m. Srubová rekreační chata, postavená v roce 2000. Chata (68 m²) s vysokou galerií. Ložnice: 2 lůžka, galerie: 2 lůžka a 2 matrace. Obývací pokoj: pohovka pro 1 osobu. Lůžka lze kombinovat dohromady. Obytný prostor s kuchyní, elektrická sauna. Voda ve vodovodním potrubí pochází z jezera. Běžně se v obci Kajava používá jako domácí voda. Pitnou vodu si však zákazník může koupit sám. Srubová chata na břehu jezera Kirpistö, umístěná na klidném místě. Vlastní písečná pláž, délka 40 m. Vzdálenost od břehu 50 m. Na dvoře grilovací chatka s jednoduchým zděným grilem a grilem na dřevěné uhlí (prosím, dřevěné uhlí si přivezte vlastní). Vlastní veslice (bez přívěsného motoru), 3 plovoucí vesty. Zásoba ryb v jezeře Kirpistö: štika, okoun, síh (lavaret), lipan, pstruh. Povolenky k rybolovu lze zakoupit u správce chaty. Doplňkové vybavení: udírna na ryby, 1 past na ryby. Dětská postýlka. Mrazicí box v ledničce. Další informace: Nejbližší lyžařská trať (lyžařská trať Muovaara, lyžařská trať Pirkko Määttä) 9 km. Sousední chata je ve vzdálenosti 300 m. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také při víkendových rezervacích).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Iltatähti


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022