Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Costa ruca

až 10 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

25 km severně od Kuusamo, obec Ruka (Západní Ruka) 2.9 km, jezero Kesäjärvi 60 m (bez vlastního břehu jezera a bez výhledu na jezero). Rekreační domek z Kelo-kulatiny, postaven v roce 2013, hala, obývací pokoj, kuchyně, ložnice 1-2: dvoulůžko 160x200 cm, ložnice 3: 2 lůžka á 80x200 cm. Podkroví: 4 lůžka á 80x200 cm. Koupelna se dvěmi sprchami, elektrická sauna, toaleta, krb, terasa, přístřešek pro jedno auto (ke sdílení se sousedem), dvě televize. W-LAN. Přízemí 105 m² + podkroví 25 m². Útulný rekreační domek z Kelo-kulatiny se nachází v západní Ruka, poblíž jezera Kesäjärvi. K dispozici je malý jezerní břeh ke společnému užívání (ale není to opravdu pláž na koupání) a molo, které můžou hosté používat. Do nejbližšího obchodu s potravinami můžete jít pěšky. Lyžařský autobus, lyžování a trasy pro sněžné skútry jsou poblíž. V každé ložnici jsou k dispozici skříně. Použití 2 jízdních kol je zahrnuté v pronájmu. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Costa ruca


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022