Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Riutankolo

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

13 km jižně od Nurmes, jezero Pielinen 50 m, mělké a tvrdé pískové dno, vlastní loď. Vysoce kvalitní horská chata z kulatiny/kamene, postavena v roce 2004, kuchyně, obývací pokoj s rozkládací pohovkou/lůžkem pro dva, ložnice s dvoulůžkem, ložnice se 2 lůžky, šatna s rozkládací pohovkou/lůžkem pro dva, umývárna, sauna (elekt. kamna), hala a otevřená veranda. Přístup do sauny, umývárny a šatny přes verandu. Další toaleta je v budově se saunou. Robustní, vysoce kvalitní objekt, s krásným výhledem na jezero Pielinen. Dvůr chaty je rovinatý a pískový, od chaty ke břehu byly položeny palubní desky. Pozemek je jinak v přirozeném stavu, částečně skalnatý a kamenitý. Dobrá místa na sběr lesních bobulí, hub a také pro rybolov. Rybářská licence je zahrnuta v ceně pronájmu (bez sítí). Místní rybářskou licenci lze zakoupit u majitele chaty. Vlastní loď a bezpečnostní vesty. Majitel pronajímá rybařské vybavení a přívěsný motor (3 PS). Chýše s krbem, dřevěná kamna a sporák, gril a udírnu. Dětská postýlka a vysoká židlička jsou k dispozici na vyžádání (zdarma). 2 km dlouhá turistická stezka na kopec Riuttavaara. Registrace při příjezdu/odjezdu v pátek. Možnost jízdy na koních 7 km. Hyvärilä golf 10 km, Sotka lázně a Bomba dům 11 km, Nurmes 13 km. POZNÁMKA! Vuokatti, Tahko a Koli 1-hodinová jízda autem.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, North-Karelia, Nurmes


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Riutankolo

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020