Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Aurinkoranta

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. Aurikoranta je prostorná vila pro pohodlnou dovolenou. Existuje několik alternativních míst na spaní a v případě potřeby je možno si užít vlastního klidu. Tato nájemní vila je vhodná pro rodinnou dovolenou i pro více generací. 36 km jižně od Kitee, jezero Pyhäjärvi 50 m, tvrdé a rovnoměrně se prohlubující pískové dno, veslice. Dřevěný rekreační dům, rok výstavby 2013, kuchyně, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dva, dvě ložnice - jedna s 1 dvoulůžkem a druhá se 2 lůžky, šatna/technická místnost, umývárna, sauna (elektrická saunová kamna), samostatné WC, podkroví, krytá terasa. Sauna u jezera (30m²) se saunovými kamny na dřevo a sprchou, kuchyň/obývací pokoj, ložnice (7m²) se 2 lůžky. Krytý prostor na vaření, přístřešek pro auto. Ubytování je vhodné pro 6 osob, ale pronajímatel umožňuje překročení počtu osob o dvě osoby. Malá domácí zvířata jsou povolena. Vzdálenosti: Pajarinhovi (restaurace, lázně a zoo) 20 km, Kesälahti 20 km, Kitee 37 km, Punkaharju 52 km, Joensuu 94 km, Imatra 130 km, Helsinky 383 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, North-Karelia, Kitee


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Aurinkoranta


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022