Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Uniranta

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

100 km severně od Joensuu, jezero Pielinen 30 m, tvrdé a písčité dno, vlastní loď. Dřevěná rekreační chata, postavena v roce 1995, obytná kuchyň, 2 ložnice - obě s dvoulůžkem, podkroví na spaní s dvoulůžkem a 2 samostatnými lůžky, prádelna s toaletou a sprchou, zastřešená terasa 25 m². Upozorňujeme, že maximální kapacita je pro 6 osob. Sauna na břehu jezera, 20 m², studená voda z pramene, podlahové vytápění, šatna s kamny, elektrické světlo. Vzdálenost ke břehu 20 m. Kůlna na dřevo/sklad. Prostorná chata na slunném pozemku s rovinatým dvorem. Samostatná sauna. Součástí je licence na 3 sítě a pasti na ryby. Existuje také několik různých velikostí záchranných vest. Poplatek za domácí zvíře 20 € /zvíře/dovolená. Pokud máte s sebou domácího mazlíčka, rezervujte si doplňkovou službu "Poplatek za domácí zvíře". Přístřešek 1,2 km, rybářský přístav 5 km, Paalasmaa-Camping a letní kiosek 6 km, rozhledna 10 km, Koli 60 km, Nurmes 60 km, Lieksa 85 km. K chatě se dostanete trajektem (Hirvisalmi lossi). Trajekt jezdí dle potřeby. Další informace: www.finferries.fi --> Hirvisalmi.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, North-Karelia, Juuka


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Uniranta


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022