Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Ulpukka

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

70 km severně od Joensuu, jezero Savijärvi (2 535 km2) 40 m, vlastní břeh, mělké a tvrdé pískované dno, vlastní loď a molo. Srubová chata z roku 1994, kuchyň-obývací pokoj, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou (spodní lůžko - šířka 120 cm a horní lůžko - 80 cm) Dosud staré obrázky ložnic, spací galerie se dvěma lůžky, šatna, umývárna , sauna (kamna na dřevo), terasa. Srubová chata vysokého standardu se nachází u jezera Savijärvi. Dobré možnosti pro rybaření a zimní sporty. Pronajímatel zřídí v jednom směru 1,5 km a tam a zpět 3 km dlouhou běžkařskou trasu, od chaty k lesu. K dispozici je také 1,5 km dlouhá trať po ledu (tam a zpět 3 km) a napojení na trať Räsävaara a ostatní tratě Koli v týdnech 8-10, když je počasí příznivé. Od chaty je to 7 km k osvětlené lyžařské trati. Trasy pro sněžné skútry v blízkosti chaty. Satelitní televize má stovky kanálů. Na břehu je táborák. Nízká spací galerie, pouze 130 cm. Možnost nabíjení elektromobilu, za příplatek. Domluvte se prosím s pronajímatelem nejpozději při převzetí klíče. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací). V období během 27.12.-12.1. je závěrečný úklid povinný.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, North-Karelia, Juuka


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ulpukka


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022