Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Markenniemi

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

49 km severovýchodně od Joensuu, jezero Pielinen 35 m (871,2 km²), mělké přírodní písčité dno, vlastní pláž, vlastní loď. Jednopodlažní rekreační srub, rok výstavby 2001, obývací pokoj, kuchyně, ložnice s dvoulůžkem, další ložnice se 2 lůžky (+ 1 rozkládací přistýlka), elektrická sauna. Terasa. Samostatná dřevem vytápěná sauna s umývárnou, šatnou a krbem na pláži. V sauně je zavedena elektřina a vodovodní potrubí. Lednice, elektrický sporák a rozkládací pohovka v krbové místnosti. V šatně jsou také rozkládací pohovky. Saunu u jezera lze využívat od května do srpna. Srub u jezera Pielinen, v oblasti Ahveninen v Eno. Mělká přírodní písečná pláž vhodná pro děti. Dobré možnosti rybolovu. Sítě si můžete vyžádat od pronajímatele, stejně jako rybářské pruty. Přívěsný motor lze také zapůjčit, na vyžádání u pronajímatele. V blízkosti dobré terény na sběr lesních plodů, pronajímatel má 16 ha velký pozemek. Nejbližší sousední objekt je vzdálen cca 35 m a je využívaný poměrně zřídka. Další soused je ve vzdálenosti cca 80 m. Uimaharju 7 km, Eno 17 km, Kontiolahti biatlonový stadion 39 km, lyžařské tratě v Uimaharju 6 km. Vzdálenost ke sjezdovkám Koli po vedlejších silnicích je 31 km, po hlavní silnici 51 km. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také při víkendových rezervacích). Pronajímatel chaty mluví rusky.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, North-Karelia, Joensuu


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Markenniemi


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022