Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Ylläsriekko / itätupa

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

40 km severovýchodně od Kolari, jezero Ylläsjärvi 2 km, pláž ke koupání 3,5 km. Roubený mezonetový apartmán, postavený v roce 2007. Obývací pokoj/kuchyň, ložnice v přízemí s dvoulůžkem, ložnice (se dveřmi, ale bez okna) v patře jsou 2 lůžka a v podkroví dvě lůžka. Elektrická sauna, sprcha, samostatné WC. Toaleta také nahoře. Přízemí 50 m² a v patře 20 m². Dětské vybavení (dětská postýlka, vysoká židlička, dětská vanička, nočník), dětské branky na obou koncích schodiště. Kávovar na Nespresso-kapsle a standardní kávovar. Útulný mezonetový apartmán se nachází v oblasti Palovaara, v obci Ylläsjärvi. Poloha objektu je ideální pro zimní sporty a pěší turistiku. K dispozici: uzamykatelná lyžárna a místnost pro údržbu lyží, dámské a pánské sady golfových holí a frisbee golfové kotouče. Nejbližší hotel je Hotel Ylläsrinne. Domácí zvířata nejsou povolena. Ceny zahrnují závěrečný úklid, ložní prádlo je možno zapůjčit.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kolari, Ylläsjärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ylläsriekko / itätupa


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022