Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Ylläskyrö

až 12 osob/y

5 pokoje/pokojů

4 ložnic/ePopis

Interiér

40 km severovýchodně od Kolari, jezero Ylläsjrävi 3 km, pláž ke koupání 4,5 km. Srubová rekreační chata, postavená v roce 2005. V přízemí: 2 ložnice (jedna s dvoulůžkem a jedna se 2 oddělenými postelemi, které lze spojit) - každá se samostatnou šatnou. Velká obytná kuchyň. Prostorný a vysoký salonek, technická místnost, 2 toalety. Prostor se saunou: šatna, koupelna a pára (instantní saunová kamna). 2 venkovní verandy. Krb. V patře: prostorný salon s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a 2 přistýlky, 2 ložnice - každá se 2 oddělenými postelemi (které lze spojit), pokoje v patře mají vlastní balkon, toaletu a sprchu a šatny. Všechny ložnice mají vlastní TV. Vila má také samostatný přístřešek pro auto, vyhřívaný sklad/místnost na voskování lyží s vybavením a chýši s grilem (30 m2). Extra: Balíček satelitní televize Canal Digital, domácí kino, videoprojektor, plátno, připojení k internetu + WLAN, dětská postýlka a vysoká židlička, vířivka, sušička. Velmi kvalitní rekreační chata se nachází v obci Ylläsjärvi, v oblasti Iso-Ylläs. Poloha je ideální pro zimní i letní sporty. Domácí zvířata nejsou povolena. Týdenní ceny zahrnují také ložní prádlo a jsou k dispozici k pronájmu při kratších rezervacích. Chata nabízí skvělé rekreační prostředí pro firemní i soukromé využití.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kolari, Ylläsjärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ylläskyrö


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022