Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Ylälänsi 3 as 11

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

40 km severovýchodně od Kolari, jezero Ylläsjärvi cca. 4 km, pláž ke koupání cca. 4,5 km. Rekreační apartmán (42,5 m²) ve třetím patře, dům byl postaven v roce 2019. V bytě je obytná kuchyň s rozkládací pohovkou, ložnice (2 samostatná lůžka), koupelna/WC a sauna (elektrická saunová kamna) . Bytové družstvo má k dispozici společný úložný prostor, včetně prádelny (pračka a dvě sušárny) a stolku na voskování lyží. Tato zařízení lze volně používat. Ke každému bytu je navíc úložná klec. Klece lze využít například pro uskladnění palivového dřeva a lyží. Ylälänsi je útulný třípatrový podkrovní dům, v klidné oblasti a přesto poblíž sjezdovek a lyžařských tras. V domě je 11 apartmánů. Nejbližší lyžařský vlek je Länsiraja (zkontrolujte si prosím otevírací dobu www.yllas.fi). Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně. Ložní prádlo si lze zapůjčit. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kolari, Ylläsjärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Ylälänsi 3 as 11


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022