Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Vanamoinen

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

35 km severovýchodně od Kolari, jezero Ylläsjärvi cca 3 km, koupaliště cca 4,5 km. Dřevěná rekreační chata, obývací pokoj/ kuchyň, 3 ložnice - všechny se 2 samostatnými lůžky, sauna (elektricky vyhřívaná), 2 sprchy, umývárna, oddělené WC, lyžárna. Zásuvka pro nabití elektromobilu je v přístřešku pro auta k dispozici. Útulná dřevěná chata, v obci Ylläsjärvi. Apartmán se nachází v klidné a úhledné chatové oblasti. Domácí zvířata (max. 2 domácí zvířata/rezervace) jsou povolena za příplatek. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně. Ložní prádlo je k dispozici k pronájmu. Sušička, místnost na údržbu lyží, internetové připojení (optické vlákno), nádobí pro 12 osob. Navíc 6 přistýlek pro děti (délka 175 cm), maximální počet osob je 12, pokud je alespoň 6 dětí. Celkový počet osob prosím uveďte v kolonce „Další informace“ (při rezervaci přes internet je možno v poli „Počet osob“ zadat maximálně 6 osob).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kolari, Ylläsjärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Vanamoinen


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022