Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Sinikuono

až 10 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. Útulná, prostorná a dobře vybavená chata, na úpatí pahorku Yllästunturi, v oblasti Ylläsjärvi Palovaara. Pěkný rekreační objekt i pro vícečlenné rodiny. Osvětlená lyžařská trasa, turistická stezka a cyklostezka jsou vzdálené 100 metrů. Vzdálenost k lanovce (ve stylu gondoly) Ylläsjärvi je pouze 3 km. V létě nabízí lanovka také přístup na vrcholky hor, odkud můžete obdivovat krajinu. Zastávka skibusu je pouze pár set metrů od ubytování a nabízí snadný přístup ke sjezdovkám. Nádraží v centru obce Kolari 36 km, autobusové spojení do nedalekého hotelu Ylläsrinne. Prostorná kuchyně, jídelna a velký obývací pokoj nabízejí příjemné zázemí pro společně strávený čas. K přípravě jídla je zde nezbytné kuchyňské vybavení, i pro větší skupinu. Krb vytváří příjemnou atmosféru. V chatě jsou tři ložnice, dvě s dvoulůžky a jedna se 2 palandami. Celková plocha je 104 m² plus 17 m² malé podkroví, které nabízí další dvě místa na spaní. Strmé schody do podkroví. Elektrickou saunu lze zapnout na počkání při návratu z venkovních aktivit. Dvě sprchy poskytují pohodlí při saunování. Lyžárna na údržbu lyží a úložný prostor přímo za dveřmi, vedle vstupní haly. K dispozici je sušicí prostor pro boty a lyžařskou obuv (místo sušicí skříně) pro snadnou a pohodlnou dovolenou. Praktickou stránku dovolené usnadňují dvě toalety, pračka a sušička. Terasa nabízí pěkné možnosti, jak si užít krajinu v období bez sněhu. V areálu se nachází společná chatka. V chatě je také dětské vybavení, např. cestovní postýlka, vysoká stolička pro miminko a nočník. Kromě toho navíc sáňky typu Kicksled, sáňky a hračky. K dalšímu vybavení patří TV, DVD/CD přehrávač, 2 lednice s mrazákem, vysoušeč vlasů, žehlička s prknem a WLAN-připojení. Připojení k internetu také umožňuje práci na dálku přímo z chaty. Vesnice Ylläsjärvi je vzdálená 2,5 km, ve vesnici je obchod s potravinami, čerpací stanice, koupaliště, hřiště a přístřešek. Restaurace a obchody se suvenýry jsou poblíž vesnice Ylläsjärvi a lyžařských vleků. Součástí hotelu Saaga jsou také lázně a posilovna. Hotel Saaga se nachází přímo u sjezdovek. Závěrečný úklid je zahrnut v ceně. Ložní prádlo si lze zapůjčit. Jedno (1) domácí zvíře povoleno, za dodatečný poplatek za zvíře.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kolari, Ylläsjärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Sinikuono


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022