Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Lövgårdenin lohimaja

až 15 osob/y

8 pokoje/pokojů

7 ložnic/ePopis

Interiér

150 km severozápadně od Tornio, na švédské straně, řeka Kalixjoki 150 m, vodopád Jockfall 200 m, veřejné pobřeží, veřejné koupaliště 300 m, vlastní loď. Dřevěný dům, postavený v roce 1938 a zrenovovaný v roce 2008, pokoje na 3 podlažích, kuchyně, jídelna/obývací pokoj, TV- místnost, „lovecký bar“, 4 ložnice - každá se 2 lůžky (jedna místnost s vlastním WC a sprchou), 2 ložnice - každá se 2 postelemi plus horní palanda, 1 ložnice s 1 postelí, sauna, umývárna, místnost s krbem, prosklená terasa, velký otevřený balkon. Dům má celkem 6 sprch, WC také v patře, k vybavení patří sušička. Více přistýlek po dohodě. Prostorná, kompletně rekonstruovaná „chata pro rybáře lososů“, v klidném vesnickém prostředí. Hned vedle přírodní řeky s lososy a velkolepého vodopádu. Dobrá rybářská místa pod vodopádem, cca 150 m od chaty! Délka oblasti rybolovu 10 km (losos, pstruh, lipan atd.). K vybavení patří udírna na ryby a pískoviště na opékání masa v jámě. Kemp např. s letní restaurací a kioskem, ve vzdálenosti cca 200 m. Osvětlená sjezdovka (délka 3 km) 200 m. Po dohodě může správce dodat všechny druhy rybářského náčiní/vybavení a potřeb, lyžařské vybavení, přívěsný motor, sněžný skútr a sáně. U správce je možno objednat také stravování, průvodce, sáňkování, lov, rybaření a další výlety. Ložní prádlo je zahrnuto v cenách. Chatu je možné pronajmout na dobu kratší než jeden týden, kdykoli během roku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Ylitornio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lövgårdenin lohimaja


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022