Rekreační dům Käpälämäki

až 6 osob/y
3 pokoje/pokojů
2 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Jezero: 45 m
 • Sjezdovka / lanovka: v blízkosti
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • Myčka
 • Pračka
 • TV
 • Loď
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

Käpälämäki offers an excellent opportunity to enjoy the beautiful nature and tranquility of a large lake. This planed log cabin with insulated walls, built in 2000, is well-maintained, and cozy. Inner walls of the cabin are paneled. Situated on the shore of Lake Iso-Vietonen, 40 km from Pello and 70 km from Rovaniemi. The beach has a sand bottom, making it child-friendly. The cabin rental price includes a rowing boat, and there's an option to rent a 4hp, 2-stroke outboard motor from the owner (the customers bring their own fuel). The living room/kitchen has a sofa bed, providing a comfortable living area. There's a double bed in one bedroom, and in another, there's a pull-out bed and a separate bed, accommodating several guests. The bathroom has a shower and a WC. The main building doesn't include a sauna, but there's a traditional Finnish sauna by the lake with a steam room and living area. The sauna has a wood-burning sauna stove and a cauldron heated by wood. Water for the sauna is fetched from the lake (or the main cabin). In addition, there's a cooking hut by the shore to prepare delicious meals. Käpälämäki is especially suitable for families, fishing enthusiasts, and anyone looking to experience genuine Finnish cabin culture. Also, the tourism services in Rovaniemi and Pello are reasonably accessible. Pets are welcome at this vacation spot (additional fee per reservation). Iso-Vietonen is known as a good fishing lake with species like pike-perch, trout, perch, pike and whitefish. The nearest boat launch spot to the lake is Vietosenhieta, around 20 km by road from the cabin (6 km by water). Less than a kilometer from the cabin is the protected Himotussaari island, featuring a kota (Finnish wilderness hut) managed by Metsähallitus. The island is an excellent destination for excursions in summer and winter. There's also a snowmobile route passing through Vietonen to reach the island. The owner's hut in Palovaara, 3 km away, is also available for customers as an excursion spot. Pello and the border crossing to Sweden 40 km. Tornionjoki fishing area 40 km. Rovaniemi's services 70 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Ylitornio

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Ylitornio

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od 23378 CZK

např. 23. 5. 2024 - 30. 5. 2024

až pro 6 osob / mohou být dodatečné poplatky