Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Unarin kettu

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

96 km severně od Rovaniemi, jezero Unarijärvi 100 m (délka 11 km, šířka 3,5 km), rychle se prohlubující pláž, kamenité dno, k dispozici vlastní veslice a loď s přívěsným motorem (3,5 hp 2-takt). Zákazník si musí přivézt pohonné hmoty. K tomu 2 indické kánoe (hliníkové). Rekreační chatka z kulatiny, z roku 2003. V přízemí obývací pokoj/kuchyň, ložnice se dvěma lůžky, sauna, umývárna, samostatné WC a krytá veranda. V horním patře: 2 ložnice - obě se 2 lůžky a zkosenými stropy, obývací část a balkon. V kabině je optické připojení s rychlým bezdrátovým připojením k internetu a kabelovými kanály na TV. Dvě vysoké židličky pro miminka. Hosté mají k dispozici sněžnice (3 páry), lovecké lyže, normální lyže, 2 jízdní kola, 4 sítě na ryby (včetně identifikačních značek pastí), 2 vrtáky na led a rybářské pruty na led. Unarin kettu se nachází u velkého jezera plného ryb. Je to ideální základna pro mnoho druhů aktivit v divočině. Rybolov: Rybaření v jezeře Unari je povoleno za poplatek správě rybolovu. Lze použít jeden rybářský prut a návnadu. Více informací na www.eraluvat.fi. K rybaření na ledě nebo rybaření na jezeře nepotřebujete povolení. V jezeře Unari je dobrá populace candátů. K dalším zastoupeným druhům patří vendace, štika, okoun a síh. Vynikajícím cílem pro rybaření v peřejích je řeka Meltausjoki, která pramení z jezera Unarinjärvi, ve vzdálenosti 6 km. V řece Meltausjoki je dobrá populace lipanů. Destinace 2561 Meltausjoki (www.eraluvat.fi). Lov: Státem vlastněné oblasti lovu drobné zvěře (2613 Maunu a 3606 Vasaselkä) jsou snadno dostupné (viz www.eraluvat.fi). Výletní cíle v okolí: ostrov Porosaari s přístřeškem (1,8 km plavba lodí) a peřeje Unarinköngäs v řece Meltausjoki (asi 10 km). Loveckým psům je povolen pobyt venku pouze po samostatné dohodě s pronajímatelem. Domácí mazlíčci jsou v chatě absolutně zakázáni z důvodu alergií správce. Obec Kierinki 17 km. V obci jsou služby jako obchod s potravinami, prodej pohonných hmot, kavárna-restaurace, umělecká galerie, soukromá restaurace, společnosti nabízející zážitky v přírodě a půjčovna sněžných skútrů. Předem si ověřte otevírací dobu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Sodankylä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Unarin kettu


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022