Rekreační dům Portin pirtti

až 10 osob/y
3 pokoje/pokojů
2 ložnic/e
žádná koupelna
Vzdálenosti
 • Veřejná doprava: 700 m
 • Jezero: 70 m
 • Sjezdovka / lanovka: 30 km
Vybavení
 • Domácí zvíře povoleno
 • WiFi
 • Myčka
 • TV
 • Krb
 • Sauna
 • Parkovací místo
 • Nekuřácký

Popis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. 115 km severně od Rovaniemi, 17 km jižně od centra obce Sodankylä, řeka Kitinen 70 m, pláž s tvrdým dnem a kameny, hladina vody se mění, vlastní veslice. Hlavní budova Portin pirtti je starý idylický srub. Dům byl postaven v roce 1946 a má rozlohu 140 m². V hlavní budově: velký obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyň, komora se 2 palandami (spodní postel je široká 120 cm a horní je 80 cm) a hala. Kuchyň v hlavní budově byla v roce 2016 zrekonstruována a plně zařízena, k dispozici je zde nádobí pro 30 osob. V přístavbě (postavena v roce 1975, plocha 80 m²) se nachází komora se 2 palandami (spodní postel je široká 120 cm a horní postel je široká 80 cm), sauna, umývárna (2 sprchy), šatna a 3 toalety. V komoře je také otevřený krb. Sauna, vytápěná dřevem, na pláži (lze využít pouze od června do srpna). V sauně je parní lázeň a šatna. Kotel pro ohřev vody. Voda do sauny přichází vodovodním potrubím, což je možno používat pouze v létě. Velká krytá loděnice vhodná pro různé večírky a akce. Připojení optickými vlákny, sprchy a toalety pouze v přístavbě. Portin Pirtti je ideálním místem pro dovolenou, večírky, společenské hostiny, setkání a rodinné akce. V zimě nabízí řeka Kitinen pěkné možnosti rybaření na ledu, v létě si můžete vyzkoušet rybaření nebo plavání. Do Portin Pirtti se snadno dostanete také sněžnými skútry. Destinace je ideální pro pozorování polární záře. V létě je Portin Pirtti vynikající destinací i pro větší večírky díky velké ploše dvora a kryté loděnici. Portin Pirtti se nachází na malebném místě na břehu řeky Kitinen. Nedaleko se nacházejí peřeje Porttikoski. Peřeje Porttikoski jsou velmi rychlé, když jsou poklopy otevřené a voda volně stéká do kanálu. V létě to bude probíhat dvakrát týdně.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.

Popis místa Sodankylä

Umístění

Zde můžete vidět umístění Vašeho ubytování.

Finsko , Laponsko , Sodankylä

Ceny

Poznámka
Nejprve prosím vyberte datum příjezdu a odjezdu

Recenze klientů

Načítání dat
Naši zákazníci nás hodnotí takto
Human score Trustpilot Stars number of reviews Trustpilot Logo

Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Pouze vybraná a prověřená ubytování

Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě

Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená

Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

od

až pro 1 osob / mohou být dodatečné poplatky