Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Metsä-luosto

až 19 osob/y

9 pokoje/pokojů

8 ložnic/ePopis

Interiér

Rekreační chata Metsä-Luosto je útulná a klidná chata, postavená z borové kulatiny, nachází se v docházkové vzdálenosti od služeb v Luostu. Poloha je klidná, u rybníka Ahvenlampi. Chata je vhodná pro setkání a rodinné večírky i pro obchodní využití. K dispozici je 8 dvoulůžkových pokojů, ve třech z nich jsou navíc rozkládací pohovky. Kuchyně, samostatná jídelna, velký obývací pokoj, 4 toalety se sprchami. Sušicí skříň v hale. V kuchyni jsou 2 velké lednice, mraznička a myčka. Elektricky vyhřívaná, prostorná (80 m²) sauna u jezera, v samostatné budově, 3 sprchy, WC a pračka. Oblast Pyhä-Luosto nabízí spoustu aktivit (například pěší turistika, lyžování) a k dispozici jsou také prohlídky s průvodcem. Gril není k dispozici, ale ve vzdálenosti 80 m je možno využít otevřeného přístřešku s ohništěm, ke sdílení. Možnosti stravování jsou k dispozici v restauracích v okolí, například v restauraci Punakettu/Red Fox (www.punakettu.fi/en). K chatě se dostanete autem po celý rok. Bezplatný přístup k internetu (Wlan) a 4K-televize. UPOZORNĚNÍ: Plánujete -li večírek nebo jinou akci, vezměte prosím na vědomí, že maximální počet osob je 19 a tento počet nelze překročit a to ani dočasně. Jedna sada ložního prádla vč. prostěradla a osušky. Rezervace začíná v 16 hodin v den příjezdu a končí v poledne (12 hodin) v den odjezdu (také o víkendech).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Sodankylä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Metsä-luosto


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022